پشتیبانی واتس آپ لی لی وب
menuordersearch
lilyweb.ir

نقش وب سایت در کسب و کار ,

۱۴۰۰/۷/۲۷ سه شنبه
(2)
(0)

نقش وب سایت در کسب و کار

نقش وب سایت در کسب و کار

نقش وب سایت ها در کسب و کارها و توسعه‌ آنها را نمی‌توان نادیده گرفت....

 

وب سایت ها یکی از بهترین ابزارهای دسترسی مشتریان به شما هستند و در صورت نداشتن وب سایت ممکن است مشتریان زیادی را از دست بدهید، اهمیت و نقش سایت در کسب و کار به قدری زیاد است که امروزه همه مدیران و کارفرمایان برای پیشرفت در کسب و کارشان، به طراحی وب سایت اقدام می‌کنند.

مزیت برجسته ای که وب سایت ها برای شما نسبت به سایر اپلیکیشن ها و یا پلتفرمها و یا شبکه های اجتماعی فراهم می‌کند این است که :

 

  • هرکسی نمی‌تواند وب سایت بسازد !

 

بله تعجب نکنید، هر کسی توانایی راه اندازی وب سایت را ندارد ،به این جهت که وب سایتها : که هر کسی تن به هزینه ها و البته مشقت های وب سایت نمی‌دهد.اکثر مردم راحت طلب و البته تمایلی به هزینه کردن برای کسب و کار خود نیستند. و این یک مزیت بالا و البته مهم برای کسانی است که با طراحی وب سایت می‌توانند از رقیبان خود پیشی بگیرند.

  • دسترسی دائمی مشتریان به وب سایت

شما با تهیه و طراحی وب سایت از لی لی وب به صورت 24 ساعته در دسترس مشتریان خود هستید و همواره آنان می‌توانند از محصولات و خدمات شما بهره ببرند.

 

  • افزایش اعتبار

زمانی که افراد می‌خواهند محصولات یا خدماتی را خریداری کنند، به احتمال زیاد ابتدا به جستجو در اینترنت می‌پردازند و به این ترتیب به کسب و کارهایی که وب سایت دارند بیشتر اعتماد می‌کنند.

 

  • افزایش مشتریان

با طراحی وب سایت علاوه بر مشتریان فعلی و محلی خود می‌توانید مشتریان بیشتری از سایر نقاط دورتر را به خود جذب کنید.

چون با طراحی سایت شما به زودی در جستجوی گوگل به کاربرانی که به دنبال شما می‌گردند نمایش داده می‌شود. و این یک مزیت مهم و حساس برای شما به شمار می‌رود.

 

   

 

در ادامه بخوانید:

 

 

لی لی وب، بهترین وب

 

 

 

 

مشاوره رایگان : 1346 765 0921

طراحی و اجرا لی لی وب