پشتیبانی واتس آپ لی لی وب
menuordersearch
lilyweb.ir

پرسش های متداول ,

آیا باید هاست جدا تهیه کنم؟

خیر - شما نیاز به خرید هاست جداگانه ندارید 100 مگ فضای رایگان روی اکانت سایت به شما اهدا می‌گردد. سایت‌ها تنها بر روی سرورهای اختصاصی لی لی وب قابل استفاده می‌باشند و امکان انتقال سایت به هاست یا سرور کاربران و تغییر فضای میزبانی وب سایت‌ها وجود ندارد. ما فایلها و اطلاعات شما را روی سرورهای امن نگهداری میکنیم، و از امتیازات و سرعت سرور‌های قدرتمند لی لی وب بهره مند می‌گردید

آیا سایت با دامنه اختصاصی خودمان ساخته میشود ؟

سایت با دامنه اختصاصی خودتان به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید به هر تعداد و هر دامنه ای با هر پسوندی تمایل دارید روی سایت خود قرار دهید.

آیا پس از خرید سایت می‌توانم قالب سایتم را تغییر دهم؟

بله. پس از ثبت نهایی سفاش خود امکان تغییر قالب برای شما باز می‌شود. شما می‌توانید قالب سایت خود را از از بین قالب‌های نوع سایت انتخابی خود با هماهنگی با لی لی وب تغییر دهید.

آیا روی سایت‌ها می‌توانم درگاه بانکی داشته باشم؟

بله- امکان داشتن درگاه پرداخت الکترونیکی در سایت‌های ایجاد شده با طراحی سایت لی لی وب وجود خواهد داشت. درگاه به پرداخت بانک ملت و سامان کیش و صادرات بر روی سایت‌ها نصب است پس از تهیه وب سایت و درج محتوا برای درگاه اقدام می‌کنید.

من کدنویسی آشنایی ندارم آیا می‌توان سایت را مدیریت کنم؟

بله شما به راحتی می‌توانید سایت را مدیریت کنید و برای این کار نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی ندارید. بطور کلی لی لی وب برای افرادی طراحی شده است که یا آشنایی با کد نویسی ندارند و یا وقت کد نویسی ندارند. کل فرایند طراحی سایت و محتواگذاری نیز دارای آموزش است و به کمک آموزش‌ها می‌توانید در سایت خود محتوا درج نمایید. همچنین پشتیبانان ما شما را در این راه کمک می‌کنند.

آیا در لی لی وب طراحی سایت با قالب ریسپانسیو انجام می‌شود؟

بله. در جامعه امروز که اکثر افراد از موبایل و تبلت برای اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند، از ملزومات طراحی حرفه ای یک سایت این است که صفحات سایت در صفحه نمایش اینگونه وسایل نیز به خوبی نمایش داده شود، به این خاصیت ریسپانسیو ( responsive template ) گفته می‌شود. کلیه قالب‌های طراحی شده توسط طراحی سایت لی لی وب دارای خاصیت ریسپانسیو بوده و ظاهر شکیل و زیبای سایت شما را در تمامی نمایشگرها بخوبی حفظ می‌کند.

مشاوره رایگان : 1346 765 0921

طراحی و اجرا لی لی وب