پشتیبانی واتس آپ لی لی وب
menuordersearch
lilyweb.ir

اضافه شدن امکان تعیین زمان سفارش گیری کالا در فروشگاه ,

۱۳۹۸/۸/۵ یکشنبه

اضافه شدن امکان تعیین زمان سفارش گیری کالا در فروشگاه

اضافه شدن امکان تعیین زمان سفارش گیری کالا در فروشگاه

در طراحی سایت ما سعی کردیم که تمام جوانب را بسنجیم و آن را به کار گیریم تا شما با آسودگی خیال نسبت به خرید ساییتان اقدام کنید در آخرین آبدیت طراحی سایت فروشگاهی امکان تعیین زمان سفارش گیری کالا در فروشگاه را اضافه کردیم.

به عنوان مثال اگر شما صاحب رستوران یا فروشگاه مواد غذایی و از این قبیل کسب و کار ها هستید که در آن نیاز به تعیین زمان سفارش برای یک نوع غذا یا کالا دارید را به فروشگاه اضافه کردیم.

در واقع :این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم آوردیم  تا بصورت مجزا برای هر کالا، روز و ساعت ثبت و پذیرش سفارش آن کالا را تعیین نموده و در خارج از آن ساعات تعیین شده، امکان ثبت سفارش برای آن کالای خاص وجود نداشته باشد.

دقت نمایید در این شیوه شما تنها ساعات ارائه محصول را مشخص می‌نمایید و بدیهی است در خارج از آن ساعات، امکان آنکه مشتری آن کالا را سفارش دهد وجود ندارد.

نکته : چنانچه کالای شما محدودیت زمانی برای نمایش ندارد، به هیچ عنوان در تنظیمات این بخش تغییرات ندهید و نیاز به انتخاب کردن هیچ یک از روز ها و ساعات نیست و همانند روال گذشته اقدام به ایجاد کالای خود نمایید.

 

 

***

طراحی سایت، طراحی سایت املاکی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت فروشگاهی با درگاه پرداخت، طراحی سایت اداری، طراحی سایت خبری

مشاوره رایگان : 1346 765 0921

طراحی و اجرا لی لی وب